Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wcale nam się to nie podoba ,ale takie są przepisy
fotografia ślubna , wideofilmowanie
| Kategoria: sesje

Sesja z brzuszkiem wrocław

Sesja ciążowa to doskonała pamiątka, powinna ją sobie zapewnić każda przyszła mama

 

Po pierwsze zdjęcia w ciąży to pamiątka dla samej kobiety pokazująca zakres zmian jakie w niej przechodzą w błogosławionym stanie. Po drugie są to bardzo ciepłe zdjęcia często z rodzinnymi akcentami. Po trzecie pamiątka dla dziecka kiedy w przyszłości je zobaczy będzie wiedziało jak bardzo było oczekiwane.

 

Sesje z brzuszkiem powinny być wysublimowane, delikatne lecz nie powinny unikać pokazania nieco więcej. Stan w jakim jest w tym okresie kobieta ze wszech miar wart jest uwiecznienia przez dobrego fotografa. 

 Sesja ciążowa wymaga niezwykłego zaangażowania od fotografa, aby kobieta czuła się dobrze, aby czuła sie nadal kobietą. Wielu fotografów zbyt koncentruje się na brzuchu, mając przed sobą kobietę z jej całym pięknem. Kobieta w ciąży jest tak samo kobietą jak wcześniej i o tym  nie wolno zapominać. Pomimo ,że brzuszkowe zdjęcia są kojarzone często jako zdjęcia rodzinne, dla nas jest to przede wszystkim sesja kobieca. 

 

Wszystkie przyszłe mamy zapraszamy na sesje ciążowe w naszym studio. Zapewniamy miłą ,przyjazną atmosferę i ładne zdjęcia.

 

 

 

 

 

sesja ciążowa Wrocław , sesja z brzuszkiem, Wrocław, zdjęcia ciążowe, sesja w ciąży