Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wcale nam się to nie podoba ,ale takie są przepisy
fotografia ślubna , wideofilmowanie
| Kategoria: dzieci

Sesja noworodkowa Wrocław,Oleśnica

Sesja noworodkowa

Kiedy rodzi się dziecko mamy zaledwie dwa trzy tygodnie ,aby spotkać się z fotografem i zamówić sesję noworodkową. Dziwne czasami jest to ,że małżeństwa decydują się na sesje ciążową , a nie robią zdjęć nowo narodzonemu. Czasem rodzicom wydaje się, że mają czas, nic bardziej mylnego po wspomnianym okresie nie można już wykonać zdjęć noworodkowych. Dziecko zmienia się i w drugim miesiącu życia jest już niemowlakiem.

 

Zapraszamy wszystkich młodych rodziców na sesję noworodkową, stworzymy dla Waszego maleństwa niepowtarzalny klimat, aby dziecko czuło się spokojne. W naszej ofercie również możliwość wykonania zdjęć noworodkowych z dojazdem. Dysponujemy studiem mobilnym możemy wykonać sesję noworodkową u Państwa w domu.