Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wcale nam się to nie podoba ,ale takie są przepisy
fotografia ślubna , wideofilmowanie
| Kategoria: dzieci

Chrzest Antosia

Tym razem mieliśmy przyjemność pracować dla Antosia z Łodzi. Parę lat wcześniej byliśmy obecni na ślubie jego rodziców i chrzcinach starszej siostry, tym większa radość ze spotkania ze "starymi znajomymi"

 

Fajnie być w gronie znajomych, nawet goście ci sami. Świadczy to o tym, że rodzina Antosia potrafi zachowywać przyjaźnie co w dzisiejszym świecie takie łatwe wcale nie jest. My sami doświadczamy w kontaktach z nimi tego uczucia.

Wracając do "pana" Antoniego super gość , mały przystojniak oj będzie z niego pociecha. Chłopiec bardzo spokojny ,uśmiechnięty,  nie marudzi sama przyjemność mieć takie dziecko przed obiektywem. Na przyjęciu było zresztą więcej sympatycznych dzieci , wspomniana już Julcia , siostra Antosia  i inne wesołe maluchy.

Przy okazji pozdrawiamy znajomych z Łodzi.

 

 

 

 

 

 

 

koścół Matki Boskiej Zwycięskiej, Łódź,wideofilmowanie,fotografia