Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Wcale nam się to nie podoba ,ale takie są przepisy
fotografia ślubna , wideofilmowanie
| Kategoria: opinie

Doprawdy nie wiem kiedy kręcili film i robili zdjęcia

Liebe,

wir möchten uns hiermit nochmal gerne bei Euch bedanken. Wir haben die Fotos und den Film bekommen und sind begeistert. Wir haben die richtige Entscheidung getroffen, als wir Euch vor ein paar Monaten auf Eure Homepage gestoßen sind und Euch als unseren Fotografin und Kamaramann ausgesucht haben.

Wie ihr wisst, war es für uns nicht so einfach, da wir nicht in Polen leben, aber dennoch war die Zusammenarbeit mit Euch per Mail uns Telefon sehr angenehm und professionell. Ihr habt eine besonders Ruhe und souveräne Art und schafft es jede noch so aufgewühlte Braut zu beruhigen..selbst wenn es am Hochzeitstag regnet. Eure Ideen für unser Fotoshooting waren fantastisch und das sieht man auch an den Fotos. Beim filmen und fotografieren habt ihr euch so gut in die Hochzeitsgesellschaft integriert, das keiner der Gäste gemerkt hat wann die Fotos und Film gemacht wurde, was zu fantastischen natürlichen Aufnahmen geführt hat. Ihr habt so professionell gearbeitet, dass es wirklich Spaß gemacht hat..wir haben uns bestimmt nicht das letzte mal gesehen.

Vielen Dank. Liebe Grüße Agnieszka und Dawid

 

Planowaliśmy wesele w Polsce i chcieliśmy, aby naszą uroczystość zarejestrował bardzo dobry fotograf i kamerzysta. Znalazłam stronę internetową firmy JeyeR i od razu, wiedzieliśmy, że właśnie ich chcemy mieć na swoim weselu. Ponieważ mieszkamy w Niemczech, nie mielismy możliwości się wcześniej spotkać i poznać. Jednak kontakt telefoniczny i mailowy był super :-) Niestety nie mielismy czasu na długą sesję zdjęciową, bo już w poniedziałek musieliśmy wyjechać.Do tego w sobotę w dzień ślubu od rana padał deszcz. Byliśmy tym faktem nieco załamani, ale Janusz naprawdę fantastycznie mnie uspokoił..Beata i Janusz są bardzo spokojni i potrafią rozwiązać wszystkie trudne sytuacje. Wpadli na wspaniałe pomysły co do naszych zdjęć i nawet deszcz nie był już więcej problemem..a zdjęcia są naprawdę śliczne. W czasie zaślubin i wesela byli tak dyskretni..że doprawdy nie wiem kiedy kręcili film i robili zdjęcia. Przez to, wszystko jest tak naturalne i nie ustawione..po prostu świetne. Z tak sympatycznymi osobami chętnie się współpracuje i na sto procent nie było nasze ostatnie spotkanie:-)

 

Agnieszka i Dawid

 

Zobacz zdjęcia i film tej pary